Sviy.Doctor

1 год назад by Нікіта

MVP
Необхідні інвестиції (USD) 900000 USD
Ідея проекта

Свій.Доктор - проект, що революційно полегшує вибір і покупку медичного страхового пакету для приватних осіб і невеликих організацій.


При партнерстві з ТДВ «Страхова компанія «Варто» ми створили можливість отримати Страховий поліс у зручний для Вас час, без виїзду в офіс, черг і тривалих маркетингових пропозицій менеджерів.


Сучасна державна медицина не відповідає Вашим потребам? У нас є рішення, яке допоможе забути про черги та пошуки потрібного лікаря і клініки - це добровільне медичне страхування (ДМС). Медична страховка за Договором ДМС покриє всі витрати на лікування та довгі списки медичних препаратів. А головне - її оформлення онлайн на нашому сайті забезпечить Вам якісний професійний супровід та збереже дорогоцінний час і нерви, а Ви отримуєте Ваш поліс на електронну пошту вже за 10 хвилин.

Аналіз ринку

Усвідомлюючи, що відсутність доступного медичного страхування є важливою проблемою для низки ринків, що розвиваються, Свій.Доктор® вважає Україну першим ринком, який розпочав повномасштабну роботув даному напрямці. Державна статистика, доступна у відкритих джерелах, показує, що в Україні зараз активні та сплачують податки понад 2 мільйони приватних підприємців. В основному вони розташовані в Києві, Харкові, Львові та Одесі, де пройдуть перші маркетингові акції.


У світі після пандемії, коли люди стали набагато більше обізнані про своє здоров’я та безпеку, ми якраз вчасно звертаємося до широкого кола незастрахованих приватних підприємців, членів їхніх сімей та працівників. За оцінками, разом вони сформують ринок із близько 8 мільйонів потенційних клієнтів. У той же час цей тип клієнтів не входить в інтереси великих страхових компаній. Низький рівень цифровізації, складні та трудомісткі внутрішні бізнес-процеси та застарілі моделі страхування ризиків, які вони використовують, обмежують їх ринкову нішу лише для великих підприємств.

Графік освоєння інвестицій

Наші бюджетні розрахунки показують позитивні результати діяльності відразу після 7 місяців роботи та різке збільшення EBIDTA з 42 тис. євро в 1-й рік до 3,7 млн. у 2-му році і 6,21 млн. у 3-му році відповідно.


Дохідна частина бюджету в основному складається з комісійної винагороди Свій.Доктор®, отриманої від страхової компанії від проданих пакетів. Сума сплаченої комісії щомісяця збільшується за рахунок збільшення кількості реалізованих страхових продуктів (збільшення кількості клієнтів). Інша частина походить від плати за аутсорсинг бек-офісних послуг. Загальний прогнозований дохід за 1-й рік діяльності становить 1,65 млн. євро, 6,79 млн. євро – за 2-й рік роботи та 11,1 млн. – за 3-й рік відповідно.

Рентабельність та інші фінансові показники

Свій.Доктор® прийняв чітку та зрозумілу стратегію фінансування бізнесу. Наші розрахунки бюджету на 1-й рік роботи показують позитивну EBITDA, очікувану через 6 місяців роботи. У першому півріччі операційного року (до лютого 2022 року) очікується негативний результат EBITDA близько 550 000 євро. Протягом наступних 3 місяців позитивні результати й надалі оцінюватимуться на рівні нижче 100 000 євро на місяць.

На основі цих розрахунків ми просимо 900 000 євро одним траншем, щоб забезпечити швидке та безперервне зростання компанії. Починаючи з 2-го року роботи підприємства планується рефінансувати діяльність підприємства з прибутком. Враховуючи швидкий заробіток, який маємо в бюджеті, шукаємо на конвертований кредит на 18 місяців.

Нікіта

Телефон
Пошта
nikitsol@gmail.com
Посилання проекту
Країна
Ukraine
Стадія проекту
MVP
Досвід власника:
Більше 4 років
Що вкладає власник:
Зареєстрована інтелектуальна власність
Необхідні інвестиції (USD)
900000 USD
Які навички шукаєте:
Побудова маркетингової стратегії , Вихід на закордонні ринки
Частка в проекті:
Сектор економіки
Страхування

Інтеграція українського бізнесу до ринку Європи.

Знищуємо кордони між світовим та українським бізнесом. Pushfounder – платформа для міжнародної комунікації підприємців.

Київ

+38 066 085 26 48 Хрещатик, 10

Варшава

+48 794 323 643 Al.Jana Pawla 2, 80